Estetiğin, zerafetin ve yeniliğin mekandaki etkisinin bilincinde ince detaylara önem veriyoruz. Çünkü tasarımın mekan ile bir bütünlük oluşturması gerektiğini çok iyi biliyoruz ve bu konuda yaratıcı fikir ve tasarıma yönelik konsept danışmanlığı hizmeti de sunuyoruz.Hakkımızda Gizle
Sınırları Kaldırın, Başka Bir Dünyaya Adım Atın...

Hakkımızda

Misyon
Sektörde öncü, hizmetinde örnek ve müşterinin ilk tercih ettiği firma olarak edindiğimiz başarıyı kalıcı kılmak.

Vizyon
Uzman kadromuzla doğru, güvenilir ve etik değerlere uygun, çözüm odaklı hizmet vermek.

2000 yılında Bülent DEMİREL tarafından Balıkesir-Gönen ilçemizde iç, dış yapı dekorasyon, mantolama, boya işleri ile ilgili iştigal eden firma 20.09.2009 tarihinde Çanakkale-Çan ilçemizi de faaliyet alanına dahil ederek büyümeye devam etmiştir.

Firma 11.04.2014 yılında Emlak Danışmanlığı hizmetini de faaliyet alanına dahil edip Eren Emlak İç ve Dış Dekorasyon Firması olarak misyonumuz müşterilerimize kendilerini mutlu hissedebilecekleri mekanlar yaratmaktadır. Bu doğrultuda en önemli verileri yine müşterilerimizden almaktayız.

2015 yılı Mayıs ayında da Çanakkale Şubemizi açtık. İl merkez bazlı ve tüm ilçelerimize hizmetimizi sürdürmeye devam ediyoruz.

Müşterilerimizin zevkleri, fikirleri, yaşam tarzları mevcut ve gelecekteki ihtiyaçları, hobileri gerek mekan gerekse obje tasarımlarından çıkış noktalarımızı oluşturmaktadır. Tüm uğraşlarımızın sonucunda her mekanı özel aksesuarlarla tamamlıyor daha da kişiselleştirip esas sahiplerine teslim ediyoruz. Tavsiye edilmeyi önemsiyor, projeleri mimarlık sanatı ve bilimin ön gördüğü kurallar ile müşteri tercih ve ihtiyaçlarının belirlediği sınırlar arasındaki en büyük önemli noktada müşteri memnuniyeti odaklı uyguluyoruz.

Estetiğin, zerafetin ve yeniliğin mekandaki etkisinin bilincinde ince detaylara önem veriyoruz. Çünkü tasarımın mekan ile bir bütünlük oluşturması gerektiğini çok iyi biliyoruz ve bu konuda yaratıcı fikir ve tasarıma yönelik konsept danışmanlığı hizmeti de sunuyoruz.

Eren Yapı Emlak İç ve Dış Dekorasyon olarak çalışma prensibimiz her türlü menkul, gayrimenkul alım satım işlemlerinde aracılık ve danışmanlık hizmetlerinin yanında ev, iş yeri, ofis, mağaza gibi mekanların iç ve dış projelerinde yenilikçi tasarımlarımızla yer alma hedefi ile geleceğin tasarımlarını yorumlamaya ve müşterilerimizin kendilerini daha da mutlu hissedebileceği çağdaş mekanları dizayn etmeye devam edeceğiz.